Wojciechowska Square – nowe osiedle znanego lubelskiego dewelopera

Lublin staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do życia i inwestowania w nieruchomości, a jednym z ciekawszych projektów na horyzoncie jest Wojciechowska Square. Osiedle to jest najnowszą propozycją jednego z najbardziej renomowanych deweloperów w Lublinie – firmy Żagiel Dom. Miejsce oferuje przyszłym mieszkańcom komfort i wygodę, dobrą lokalizację oraz szereg ciekawych udogodnień. Dlaczego warto zainteresować się inwestycją Wojciechowska Square? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj bliżej to obiecujące przedsięwzięcie, które z pewnością przyciągnie uwagę każdego, kto marzy o nowym mieszkaniu w Lublinie.

Smart Home, konsjerż, wewnętrzne patio – osiedle w wysokim standardzie

Wojciechowska Square to nowoczesne osiedle, które wykonane będzie w wysokim standardzie. Co to oznacza dla przyszłych mieszkańców? Mogą oni liczyć nie tylko na najwyższą jakość wykończenia, ale także szereg udogodnień, takich jak przestronne balkony, duże okna doświetlające mieszkania, system Smart Home w standardzie, ochrona, wejście do budynku przez elegancką strefę z konsjerżem oraz przestronne patio, które zaaranżowane zostanie na strefę relaksu dla mieszkańców i plac zabaw dla dzieci. W inwestycji Wojciechowska Square znajdzie się lokal dla każdego zainteresowanego atrakcyjnym nowym mieszkaniem w Lublinie – osiedle dysponować będzie zarówno niewielkimi kawalerkami, jak i przestronnymi apartamentami.

Kawalerka czy apartament? Różnorodne typy mieszkań

Nowopowstające osiedle Wojciechowska Square ma szansę przyciągnąć zarówno inwestorów szukających nowych mieszkań w Lublinie na wynajem krótko- i długoterminowy, a także rodziny z dziećmi oraz osoby pracujące w pobliżu. Inwestycja powstaje w dzielnicy Konstantynów, a w jej bliskim otoczeniu znajduje się wiele siedzib dużych firm, ale także sklepy, restauracje, apteki, placówki medyczne, centra handlowe, szkoły i przedszkola. Przyszłych mieszkańców zainteresować może także doskonały dojazd do Centrum oraz innych dzielnic Lublina, a także do dróg wylotowych na Warszawę i Rzeszów.

Ogromne znaczenie ma też atrakcyjna oferta mieszkaniowa. W inwestycji Wojciechowska Square znajdziemy mieszkania o metrażu od 31 do 112 mkw. i liczbie pokoi od jednego do pięciu. Do zakupu dostępnych będzie aż 145 nowych mieszkań w Lublinie na piętrach od 1. do 8., natomiast lokale na parterze przeznaczono pod lokale handlowo-usługowe prowadzące nieuciążliwą działalność. Mieszkania wyposażone będą w przestronne balkony lub loggie, a apartamenty na najwyższych piętrach – w duże tarasy o powierzchni do 42 m kw. Dwie podziemne kondygnacje deweloper Żagiel Dom przeznaczył pod parking dla mieszkańców. Pierwsze mieszkania oddane będą w I kwartale 2026 roku.

Podsumowanie

Wojciechowska Square to nowoczesne osiedle w Lublinie, które oferuje przyszłym mieszkańcom nie tylko atrakcyjną lokalizację w dzielnicy Konstantynów, ale też wysoki standard wykończenia oraz liczne udogodnienia. Ze swoją różnorodnością typów i metraży mieszkań oraz dostępem do balkonów, loggii i tarasów, Wojciechowska Square stanowi idealną opcję dla inwestorów, rodzin i osób pracujących w okolicy. To ciekawa, warta uwagi propozycja dla każdego, kto rozważa zakup nowego mieszkania w Lublinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − 4 =