Tajemniczy motyw fototapety do Twojego domu – fototapeta z ukrytymi drzwiami

Masz w swoim wnętrzu ścianę, na której chciałbyś przykleić stylową fototapetę, ale na przeszkodzie stoją drzwi, których nie można zlikwidować? W takim razie mamy doskonałą wiadomość, bowiem na takiej ścianie również można umieścić nowoczesną fototapetę, która dodatkowo sprawi, że drzwi staną się o wiele mniej widoczne. Innymi słowy wtopią się w tło.

W ostatnim czasie fototapeta z ukrytymi drzwiami cieszy się dużą popularnością i jest jednym z niezwykle modnych elementów wyposażenia wnętrz. Nie pozostaje nic innego, jak wybrać odpowiedni wzór, złożyć zamówienie i w prosty sposób odmienić swoje wnętrze.

Winylowe tapety z opcją ukrycia drzwi

Wysoka jakość winylowych tapet dostępnych w sklepie internetowym Marubi sprawia, że doskonale nadają się one do naklejania na takie powierzchnie jak drzwi. Jedyny warunek, jaki musi zostać spełniony, żeby uzyskać pożądany efekt jest taki, że drzwi muszą być gładkie – bez frezów czy zdobień. Kolorystyka i wzornictwo tapet winylowych są ogromne, co sprawia, że każdy powinien bez najmniejszego problemu znaleźć idealne rozwiązanie do swojego wnętrza. Warto też dodać, że poza standardowymi propozycjami, fototapeta z ukrytymi drzwiami w sklepie Marubi.pl dostępna jest też w postaci własnego projektu. A to oznacza, że na ścianie może się znaleźć Twoje ulubione zdjęcie z wakacji czy grafika znaleziona w banku zdjęć.  

Wymiary fototapety dopasowane do indywidualnego zamówienia 

Wybór wzoru tapety to jedno, ale żeby perfekcyjnie wyglądała na ścianie, niezwykle istotne jest podanie dokładnych wymiarów. Chcąc położyć na ścianie klasyczną tapetę, wystarczy obliczyć, ile wynosi liczba potrzebnych rolek. Jednak w przypadku fototapety, za pomocą której chcemy ukryć drzwi, takie dane będą niewystarczające. Konieczne jest bowiem dołączenia do zamówienia rysunku, na którym będzie podana wysokość oraz szerokość ściany, wysokość i szerokość drzwi, a także to, w jakiej odległości znajdują się one od krawędzi ściany. Wszystko po to, żeby graficy mogli idealnie dopasować tapetę pod konkretne zamówienie. Mianowicie chodzi o to, aby łączenia pasów przebiegły na powierzchni ściany. Każdy, kto odwiedzi sklep Marubi.pl – nowoczesne tapety i fototapety, a następnie zdecyduje się na złożenie zamówienia na tapetę zakrywającą drzwi, otrzyma wizualizację projektu. Widoczna będzie na niej wybrana fototapeta z podziałem na bryty. 

Rodzaj i jakość fototapety na ukryte drzwi ma ogromne znaczenie 

W sprzedaży dostępny jest szeroki wybór tapet, które różnią się wzorem, materiałem, z jakiego zostały wykonane, jakością oraz ceną. Na ukryte drzwi doskonale nadają się tapety winylowe, natomiast zdecydowanie odradzane są te papierowe. Powodem jest to, że mogą się wypaczać i odklejać na powierzchniach, takich jak drzwi. Bardzo ważne jest też to, aby taka fototapeta była wysokiej jakości, odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie te atuty posiadają tapety i fototapety, które można nabyć w sklepie Marubi.pl. 

Zamów fototapetę z ukrytymi drzwiami i odmień swoje wnętrze! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + 4 =