Rynek pierwotny czy wtórny: gdzie szukać mieszkania w Szczecinie?

Zakup nieruchomości staje się jedną z najważniejszych decyzji finansowych, jakie podejmujemy w życiu. Dlatego tak istotne jest odpowiednie przygotowanie. Zastanawiasz się, jak wybrać lokal mieszkalny? Rozważasz propozycje na rynku pierwotnym i wtórnym? Podpowiadamy, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. Skoncentrujemy się na Szczecinie. W stolicy województwa zachodniopomorskiego da się zaobserwować wzmożony ruch inwestycyjny. Zobacz, jakie korzyści stoją przed Tobą otworem, jeśli zdecydujesz się na kupno mieszkania od dewelopera.

Dlaczego warto kupić nieruchomość u dewelopera?

Dyskusja nad nowymi i używanymi nieruchomościami ciągnie się od lat. Czujesz się zdezorientowany i nie wiesz, na co się zdecydować? Zależy Ci na jak najlepszej jakości, lecz jednocześnie obawiasz się kosztów i wielomiesięcznego procesu wykończenia nowego mieszkania? Zobacz, dlaczego powinieneś zwrócić szczególną uwagę na rynek pierwotny.

Po pierwsze — gwarancja techniczna i nowoczesne rozwiązania. Nabywając mieszkanie zlokalizowane na osiedlu deweloperskim, otrzymujesz dostęp do innowacyjnych technologii i licznych funkcjonalności. Co mamy przez to na myśli? Do najważniejszych udogodnień zaliczamy:

  • miejsca parkingowe w garażu podziemnym z dostępem z klatki schodowej,

  • zamykana brama wjazdowa i system monitoringu,

  • przestrzeń rekreacyjna i sportowa,

  • bliskość terenów zielonych,

  • energooszczędne materiały konstrukcyjne.

Rynek pierwotny ułatwia dostęp do kredytu hipotecznego. Banki spoglądają przychylnym okiem na osoby kupujące nowe mieszkania. Takie podejście ma praktyczne uzasadnienie. Instytucja bankowa może szybciej i drożej sprzedać nową nieruchomość w sytuacji niewypłacalności klienta. Skuteczne zabezpieczenie interesów banku jest korzystne dla samych kupujących.

Mieszkania z rynku pierwotnego a elastyczność na etapie wykończenia wnętrza

Nie ma wątpliwości, że aranżacja przestrzeni mieszkalnej pochłonie Twój czas i będzie wymagała nieco wysiłku. Jednak spójrz również na drugą stronę medalu — zakup mieszkania na rynku pierwotnym zapewni Ci całkowitą swobodę przy ustalaniu wyglądu każdego metra kwadratowego. Rezultatem będzie nieruchomość, która idealnie wpisuje się w Twoje potrzeby.

Mieszkanie w standardzie deweloperskim znacznie szybciej rośnie na wartości. Kupując lokal z rynku pierwotnego, zyskujesz stabilny instrument inwestycyjny. Nawet jeśli po kilkunastu latach zdecydujesz się na sprzedaż swojej nieruchomości, otrzymasz znacznie lepszą cenę, niż gdybyś nabył lokum używane.

Gdzie znaleźć nowoczesne mieszkania w Szczecinie?

Przekonałeś się, że nowe lokale oferują znacznie lepszy stosunek ceny do jakości? Szukasz atrakcyjnych osiedli mieszkaniowych w dobrej lokalizacji? Jeśli Twój wybór padł na Szczecin rynek pierwotny cieszy się tutaj intensywnym rozwojem. Sprawdź inwestycję Crocus Hill na Jasnych Błoniach. Nowoczesne lokale mieszkalne powstały z uwzględnieniem najnowszych trendów architektonicznych. Stawiaj na wygodę i energooszczędność. Odwiedź stronę www.crocushill.pl i wybierz nieruchomość zgodną z Twoimi potrzebami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − trzy =