Odpływy prysznicowe Balneo – dostępne w hurtowni instalacyjnej Proterm!

Coraz częściej w łazienkach stosuje się odpływy prysznicowe zamiast brodzików. Rozwiązanie takie ma wiele zalet. Odpływy pod prysznic nie tylko zachwycają swoją estetyka, ale także i funkcjonalnością. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat odpływów prysznicowych Balneo – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Zalety odpływów prysznicowych

Odpływy prysznicowe mają wiele zalet i są coraz częściej stosowane w nowoczesnych łazienkach. Odpływy prysznicowe mają większą wydajność niż tradycyjne odpływy z korkiem, ponieważ woda spływa swobodnie przez otwór w podłodze, bez ograniczeń przepływu przez korek. Atutem jest także sama ich instalacja. Instalacja odpływów prysznicowych jest prosta i szybka, ponieważ wymagają tylko niewielkiego otworu w podłodze, w przeciwieństwie do tradycyjnych odpływów, które wymagają specjalnego korka.

Pomimo powyższych zalet odwodnienia prysznicowe wybierane są głównie ze względu na design, a nie funkcjonalność. Produkty te są bardzo estetyczne i minimalizują widoczność elementów odpływu w łazience, dzięki czemu łazienka wygląda bardziej schludnie i nowocześnie. Tym samym idealnie sprawdzają się w łazienkach nowoczesnych i minimalistycznych, chociaż spotkać je można także w łazienkach w stylistyce retro, a nawet i w łazienkach klasycznych. Wszystko dzięki temu, że odpływy prysznicowe Balneo dostępne są w tak wielu wariantach kolorystycznych, rozmiarowych.

odpływ prysznica łazienkowego

Postaw na odpływy liniowe Balneo!

Dlaczego warto wybrać akurat odpływy prysznicowe Balneo? Przede wszystkim dlatego ponieważ znajdują się one w dobrym stosunku jakości do ceny. Odwodnienia te zostały wykonane z dobrych materiałów, które są trwałe oraz odporne na korozje. Producent w swojej ofercie posiada różne modele. Są one zróżnicowane względem siebie nie tyko kolorystyką czy wzornictwem, rozmiarem, ale także i wysokością syfonu. Tym samym można wybrać odpływ, który sprawdzi się idealnie nie tylko wtedy, gdy posiadamy wysoki strop, ale także i wtedy, gdy chcemy zamontować odwodnienie liniowe w blokowej łazience.

Odpływy liniowe Balne Duplex oraz inne modele znajdują się w ofercie hurtowni hydraulicznej Proterm. To właśnie tam znajduje się ich ogromny wybór. Modele te dostępne są w atrakcyjnych, niskich cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z ofertą, kontaktu mailowego lub telefonicznego ze sklepem Proterm. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + trzynaście =