Co warto wiedzieć o betonie towarowym?

Beton towarowy nie jest tym samym, co zwykła mieszanka betonowa, różni się sposobem wytwarzania. Powstaje w profesjonalnych betoniarniach, cechuje się wyższą jakością i ściśle określonym składem. Jest to surowiec o nieprzeciętnej wytrzymałości, szerokim zastosowaniu. Nad jakością betonu towarowego czuwają specjalne laboratoria, powstaje wyłącznie z najlepszych surowców.

Czym wyróżnia się beton towarowy?

Beton towarowy jest materiałem budowlanym, który wytwarza w specjalnych węzłach betoniarskich, skąd przywozi się go bezpośrednio do miejsca wyznaczonego przez klienta, czyli najczęściej na plac budowy. Mieszanka betonowa w zależności od wybranego rodzaju ma ściśle określone parametry, identyczne w przypadku każdej partii. Można zamówić mieszankę wilgotną, którą przywożą betonowozy lub mieszankę suchą, dostarczoną wywrotkami. W przypadku betonu towarowego można mieć pewność, że powstaje on w profesjonalnym zakładzie, który specjalizuje się w jego wytwarzaniu. Jest to produkt wysokiej jakości, o świetnych parametrach. Do produkcji betonu sięga się po cement, wodę, drobne i grubsze kruszywa oraz rozmaite domieszki i dodatki uszlachetniające.

Poszczególne rodzaje betonów towarowych różnią się parametrami, przede wszystkim odpornością na ściskanie. Rodzaj betonu zawsze powinien być dopasowany do jego przeznaczenia, inny typ sprawdzi się w przypadku wznoszenia fundamentów, budowania stropów, kładzenia posadzek. Są nawet specjalne mieszanki, po które sięga się pod nawierzchnię dróg, do budowy piwnic. Mieszanka betonowa może być nawet wodoodporna pod warunkiem, że zostaną dobrane do niej odpowiednie dodatki uszlachetniające. Beton towarowy służy do podawania elementów nośnych budynków, ścian, wieńców, schodów itd.

Potrzebujesz wysokiej jakości betonu towarowego? Postaw na profesjonalistów w swojej branży

Jeżeli komuś zależy na zakupie wysokiej jakości surowca, to powinien skorzystać z usług profesjonalistów, do których zaliczana jest wytwórnia betonu Kocela działająca na terenie Śląska i okolic. Dysponuje własną flotą, co pozwala na terminowość, szybkie realizowanie każdego zlecenia. Firma Kocela działa na rynku od 23 lat, co przekłada się na duże doświadczenie w branży, można także liczyć na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań dopasowanie oferty do bieżących trendów w branży budowlanej. Specjalizuje się w produkcji, pompowaniu i transporcie, oferuje konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo.

Stali klienci mogą liczyć na korzystne warunki współpracy, atrakcyjne rabaty. Beton towarowy jest dostarczany bezpośrednio na budowę, wyrabiany w gruszce, a nad całym procesem jego produkcji czuwają wykwalifikowani pracownicy. Na bogate zaplecze składają się specjalistyczne pojazdy przeznaczone do przewożenia betonu i pompowania w miejscu docelowym, z możliwością obsłużenia największych placów budowy. Betoniarnia ma do zaoferowania różnego rodzaju beton towarowy, czyli od C8/10 do C50/60, dzięki czemu można zaopatrzyć się w dowolną mieszankę, w zależności od bieżących potrzeb. Firma dostarczy dowolną ilość betonowej mieszanki, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − sześć =